Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

 • 09121023286

سوالاتی که پیرامون اجاره خودرو پرسیده می شود؟

سوالاتی که پیرامون اجاره خودرو پرسیده می شود؟ بعضی از روزها و قرارهای کاری در زندگی هر کسی وجود دارند که خاص هستند و همه می خواهند که در آن روز خود را خاص نشان بدهند و همیشه به دنبال راهی برای نشان دادن این مساله هستند. این مساله یعنی چگونه خود را خاص نشان دادن به هدف و نوع فعالیت شما بستگی دارد. یکی از کارهایی افراد می کنند، اجاره خودرو لوکس است. اما آیا واقعا برای همه مواقع باید اقدام به اجاره خودرو کرد؟

چه کسانی نیاز به اجاره خودرو دارند؟

 • اگر شما صاحب شرکت بزرگ هستید که در بعضی از روزهای سال، قرارهای کاری مهم داشته و می خواهید در سرقرار با بهترین اتومبیل بروید، ممکن است که اقدام به اجاره اتومبیل لوکس کنید.
 • اگر قصد برپایی جشنی داشته و میخواهید که مهمانان خود را با خودروهای لوکس در داخل مهمانی یا به دیگر نقاط شهر جابجا کنید، می توانید اقدام به اجاره ماشین کنید.
 • اگر مهمان خارجی دارید که قصد ترانسپورت آن به فرودگاه و دیگر نقاط شهر دارید و برای شما هم خیلی خاص است، این روش بهترین گزینه است.
 • عروسی هم یکی از روزهای خاص هر زوج جوانی است که اکثر به اجاره خودروهای مخصوص برای این شب عزیز می کنند.
این ها تنها نمونه هایی از مواقع اجاره اتومبیل است.

اجاره خودرو با راننده است یا بدون راننده؟

هر دو صورت وجود دارد. این به شما بستگی دارد که راننده میخواهید یا خیر. اگر درخواست راننده نکنید و اتفاقی برای اتومبیل بیافتد، تمامی مسئولیت بر عهده شما خواهد بود ولی اگر راننده بگیرید و تصادفی صورت بگیرید، شما مسئولیتی نخواهد داشت.

هزینه اجاره خودرو چگونه حساب می شود؟

هزینه بسته به نوع اتومبیلی و تعداد روزهایی که درخواست می کنید، متفاوت است.

چه مدارکی مورد نیاز است؟

 • کارت شناسایی معتبر و گواهینامه رانندگی فرد متقاضی
 • یک فقره چک ضمانت به ارزش خودرو
 • ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه
 • توقف خودروی شخص متقاضی در پارکینگ تعیین شده
 • سند ملکی به ارزش خودرو به نام فرد متقاضی

آیا قرارداد به صورت حضوری انجام می شود یا تلفنی؟

تمامی قراردادها به صورت حضوری انجام می شود و حتما هم شخص متقاضی باید در شرکت برای امضا و دیگر کارها حضور داشته باشد. این نکته را در نظر بگیرید که تمامی اتفاقاتی که برای ماشین می افتد و جبران خسارت، مسئولیتش بر عهده شخصی که قرارداد را امضا کرده است.

چه نوع اتومبیل را می توان اجاره کرد؟

این بستگی به موقعیت و هدف شما دارد. اکثر شرکت های اجاره خودرو، تمامی اتومبیل ها را دارند و کمترین اتومبیل آن ها می توان گفت پژو ۴۰۵ است. تفاوت آن ها در قیمت هزینه است.

اگر اتفاقی برای خودرو افتاد، چه کاری انجام دهیم؟

چه راننده داشته باشید یا چه نداشته باشید، اولین اقدام تماس با پلیس و دریافت کروکی است. بعد با شرکت تماس بگیرید و تمام جزئیات و مراحل را توضیح دهید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای اثبات حرف خود حتما باید گزارش پلیس را نیز داشته باشید. برای داشتن هرگونه سوال لطفا با شرکت تماس بگیرید.

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

 • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
 • 09121023286

موقعیت ما


Warning: file_get_contents(https://maps.google.com/maps/api/geocode/json?address=جردن&sensor=false) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/tehran67/public_html/wp-content/plugins/tmm_content_composer/views/shortcodes/default/google_map.php on line 20

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت