Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

  • 09121023286

شرایط اجاره خودرو در تهران

شرایط اجاره خودرو در تهران در زندگی روزمره شما به وسیله ماشین شخصی خودتان می توانید به مکان هایی سفر کنید که شاید توسط وسایل نقلیه عمومی این امر دشوار باشد.به این صورت شما می توانید به راحتی در زمان مورد نظر خود مسیر مورد نظرتان را طی کنید که حتی شاید از وسایل نقلیه عمومی نیز ارزان تر باشد به خصوص زمانیکه به صورت گروهی باشید. ناکامی این امر آنجاست که در برخی نقاط شرایط ترافیک ممکن است به شدت از آنچه که شما تصور می کردید متفاوت باشد و ممکن است حتی به همراه استرس صورت پذیرد.به عنوان مثال در کشور های شلوغ و پر ترافیک در برخی موارد شاید بهتر باشد یک ماشین را با راننده اجاره کرد. ( اجاره ماشین )

قیمت اجاره خودرو

قیمت اجاره ماشین به تعداد روزها محاسبه می شود .معمولا به میزان افزایش روزها هزینه ی روزانه کاهش می یابد. اتومبیل ها بر اساس یک کلاس به خصوص طبقه بندی می شوند که شامل اتومبیل های خاص کوچک و بزرگ می شود و همچنین برای هر کلاس یک مقیاس وجود دارد به عنوان مثال شما برای انتخاب ماشین مورد نظر خود به دنبال یک کلاس خاص هستید که طبق آن خودرو را اعلام می کنید. شرکت های اجاره خودرو معمولا زمان کمی را برای تاخیر بازگشت خودروشان مجاز می دانند که بعد از این مدت زمان مجاز برای تاخیر می بایست یک روز کامل دیگر شارژ شود که در اینصورت اگر که می دانید از این مدت زمان محدود تجاوز می کنید با شرکت اجاره خودرو تماس بگیرید شرایط را مطرح کنید. در اغلب شرکت های اجاره ماشین حداقل مدت اجاره یک روز کامل می باشد و به همین ترتیب قیمت برای کمتر از یک روز معادل همان یک روز محاسبه می گردد.

مدل های موجود

شما می توانید اتومبیل مورد نظر خود را از بین چهار مدل ماشین انتخاب کنید: اقتصادی - متوسط - استاندارد - لوکس

هزینه های بیمه

اگر به اتومبیل خسارت وارد شود و یا اگر شما به اتومبیل یا شخص دیگر خسارت وارد کنید طبق تعهداتی که به شرکت اجاره خودرو دارید می بایست هزینه ای فراتر از هزینه ی اجاره پرداخت کنید. همچنین لازم به ذکر است که شرکت اجاره خودرو هزینه های ناشی از آن را مدیریت کرده و معمولا زمانیکه شما یک ماشین را اجاره می کنید ( اجاره ماشین ) بیمه خسارت مالی تحت استاندارد ارایه می شود که شامل موارد زیر می شود:

۱- خسارت ناشی از برخورد/ضرر و زیان تلفات

تحت شرایط پذیرفته شده شما شخصا نسبت به هزینه خسارت مسءولیت دارید و اگر اتومبیل خسارت دیده و یا خراب برگردد این بیمه ایفای نقش می کند که می تواند کمک کند.

۲- بیمه مسئولیت

اگر تصادفی رخ دهد و شما مقصر آن باشید این بیمه آنرا پوشش می دهد.

۳- بیمه سرقت

این گزینه به معنای اینست که در صورت دزدیده شدن خودرو شرکت اجاره خودرو شخصا دنبال خودرو نمی رود.

۴- بیمه شکستن شیشه جلو

این بیمه خسارت وارد به شیشه جلو ماشین را پوشش می دهد.

۵- بیمه وسایل داخل خودرو

این گزینه خسارات و دزدیده شدن وسایل داخل ماشین را پوشش می دهد. تمام هدف شرکت اجاره خودرو تهران (تهران کار رنت) کاهش هزینه های ناشی از حوادث به عهده مشتریان است.

مسافت مجاز روزانه

شرکت های کرایه اتومبیل توافقنامه ای تحت عنوان کیلومتر مجاز روزانه تعیین می کنند که بسته به نوع خودرو این کیلومتر مجاز تغییر می کند. در پایان هدف نهایی شرکت اجاره خودرو تهران (تهران کار رنت) جلب رضایت مشتری است که بالاترین ارزش نیز همین امر می باشد.

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

  • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
  • 09121023286

موقعیت ما

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت