Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

  • 09121023286

چگونه فرزندان خود را متقاعد کنیم تا پشت فرمان از موبایل استفاده نکنند؟

چگونه فرزندان خود را متقاعد کنیم تا پشت فرمان از موبایل استفاده نکنند؟ امروزه برای یک نوجوان، هیچ چیزی بااهمیت تر موبایل او نیست. به عبارتی دیگر موبایل بیشترین وسیله ای که بیشتر نوجوانان امروز دستشان است و با آن بازی می کنند یا با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به ارسال پیام می کنند.  تا اینجای مساله شاید خیلی مهم نباشد و بتوان با تدابیری این مساله را در فرزندان خود کنترل کنیم؛ اما هنگامی که آن ها گواهینامه گرفته و قصد رانندگی دارند، قضیه فرق می کند و باید حساسیت خود را بیشتر کنید. از آنجا که آن ها تازه گواهینامه گرفته و عشق رانندگی دارند، خانواده ها بیشتر از همه باید بر رفتار رانندگی آن ها نظارت کنند.استفاده از موبایل و ارسال پیام پشت فرمان بیشترین موردی است که اکثر نوجوانان به این مساله توجهی ندارند و در خیال خودشان، می توانند این دو کار را همزمان با هم انجام دهند؛ اما متاسفانه باید به آن ها گفت که بیشتر تصادفاتی که در جاده ها و خیابان ها رخ می دهد، از عدم توجه به جلو و آن هم به خاطر استفاده از موبایل در هنگام رانندگی است. از آنجا که بیشتر نوجوانان غرور بیش از حدی دارند، با صحبت و نصیحت کردن عادی نمی توان آن ها را از این مساله برحذر داشت و بهتر است که روش های دیگری را به کار برد. در این مقاله ما قصد داریم تا به شما تکنیک هایی را بیان کنیم تا با کمک آن ها بتوانید تا حدی نوجوانان خود را متقاعد کنید که از موبایل خود در هنگام رانندگی استفاده نکنند. نکته ای را که باید در نظر بگیرید، این است که نباید آن ها را از رانندگی ممنوع کنید؛ زیرا ممکن است که از دوستان خود ماشین قرض کنند یا اقدام به اجاره خودرو کنند.
  1. قوانین خانوادگی وضع کنید
صحبت کردن عادی با نوجوان خیلی اثرگذار نیست، بلکه بهتر است خودتان هم دست به کار شوید.برای استفاده از موبایل در هنگام رانندگی در خانواده خود قانون قرار دهید؛ برای مثال هرکسی که پشت فرمان می نشیند، حق استفاده از موبایل را ندارد و باید آن را در جیب خود قرار دهد و اگر قصد استفاده از آن را داشت، باید ابتدا در کنار خیابان توقف کرده و سپس پاسخ دهد. در صورتی هم کسی قانون را رعایت نکرد، مجبور به پرداخت جریمه شود.
  1. قانون های رانندگی را از قبل کامل برای او روشن کنید
بهترین راه فرهنگ سازی است. قبل از اینکه فرزند شما شروع به رانندگی کند، تمامی قوانین و انواع جریمه های رانندگی مخصوصا استفاده از موبایل را برای او توضیح دهید. هرچند در کلاس های آموزش رانندگی، به آن ها قوانین را یاد می دهند؛ اما شما هم به عنوان والدین باید بر این مساله تاکید کنید.
  1. روانشناسانه کار کنید
نوجوانان دوست ندارند که با کارهای خود والدین را ناراحت کنند. وقتی فرزند شما از موبایل پشت فرمان استفاده کرد، به جای اینکه با دادوبیداد او را توجیه کنید، خود را ناراحت از اینکار نشان دهید. فرزندان روی این مساله خیلی حساس هستند و سعی می کنند با رعایت قانون سریعا دل پدر و مادر خود را بازدوباره بدست بیاورند.
  1. او را از عواقب کار مستندانه آگاه کنید
فقط با حرف زدن در خصوص خطرات این کار نمی توان آن ها را متقاعد کرد، بلکه باید مستندانه اقدام کنید؛ یعنی سعی کنید عکس ها و فیلم های تصادفات استفاده از موبایل در هنگام رانندگی را نشان دهید. هیچ چیزی بهتر از تصاویر نمی تواند برروی آن ها تاثیر بگذارد.

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

  • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
  • 09121023286

موقعیت ما


Warning: file_get_contents(https://maps.google.com/maps/api/geocode/json?address=جردن&sensor=false) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/tehran67/public_html/wp-content/plugins/tmm_content_composer/views/shortcodes/default/google_map.php on line 20

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت