Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

  • 09121023286

قانون بستن کمربند ایمنی در دیگر کشورها چیست؟

قانون بستن کمربند ایمنی در دیگر کشورها چیست؟ بعضی قوانین راهنمایی و رانندگی وجود دارند که مرز ندارد، یعنی در همه کشورها یکسان است و باید آن ها را رعایت کرد و در صورت رعایت این قوانین، پلیس می تواند شما را جریمه کند. سرعت بالا در هر کشوری ممنوع است و پلیس راننده را به خاطر این مساله جریمه می کند، البته ممکن است که محدوده سرعت مجاز در هر کشوری متفاوت باشد؛ برای مثال امارات چند وقت پیش سرعت مجاز برای یکی از اتوبان های خود را از حد استاندارد جهانی کاهش  داد و علت آن را تصادفات گسترده ای که دراتوبان اتفاق می افتاد را بیان کرد. بستن کمربند ایمنی، قانونی است که در همه کشورها باید رعایت شود و حتی جریمه های خیلی سنگینی هم قانون آن کشور برای این مساله در نظر گرفته است. شخصی که به عنوان راننده پشت فرمان می نشیند، فقط مسئول این نیست که اتومبیل و خودش را سالم به مقصد برساند؛ او مسئول جان تک تک افرادی هست در اتومبیل قرار دارند و برای همین باید مطمئن شود که تک تک مسافران چه عقب و جلو، کمربند ایمنی خود را بستند و بعد شروع به حرکت کند. نبستن کمربند ایمنی می تواند در صورت بروز تصادف، باعث پرتاب شدن افراد و معلولیت یا مرگ آن ها شود و تنها کسی که این وسط خود را نخواهد بخشید، راننده است؛ برای همین است که قانون بستن کمربند چند سالی است که در کشور به سختی اجرا می شود و در دیگر کشورها جریمه های سنگینی را دارد. مطالعه مقاله زیر را توصیه می کنیم: محدودیت های سرعت و قوانین رانندگی در سراسر جهان زمانی که قصد اجاره خودرو را دارید به یکی از مواردی که باید دقت کنید، سالم بودن کمربند ایمنی سرشنینان است. تمامی سرنشینان حتما باید کمربند داشته باشند، مخصوصا سرنشینان عقب  که در بیشتر مواقع، توسط شرکت برداشته می شود. در بسیاری از کشورها از جمله ایران، بستن کمربند برای تمامی سرنشینان عقب و جلو اجباری است و نسبتن آن جریمه به دنبال دارد؛ برای مثال در کشور آلمان نبستن کمربند حداقل ۳۰ یورو جریمه به دنبال دارد و اگر کودکی هم باشد که کمربند نبسته باشد، راننده را ۴۰ یورو جریمه می کنند. در بسیاری از کشورها، بستن کمربند مانند یک فرهنگ شده است و راننده و سرنشینان حتی برای یک مسافت کوتاه، کمربند خودرو خود را می بندند؛ ولی در دیگر کشورها هنوز هم این قانون به درستی رعایت نمی شود و متاسفانه ۵۰ درصد علت مرگ ومیر در رانندگی، به خاطر نبستن کمربندی ایمنی بوده است. در کشورهای زیر از سال های نوشته شده، قانون بستن کمربندی ایمنی برای سرنشینان جلو و عقب اجباری شد: اعداد اول سال اجباری کردن کمربند برای سرنشینان جلو  و اعداد دوم سال اجباری کردن کمربند برای سرنشینان عقب است. استرالیا ( ۱۹۷۰- ۱۹۸۶) نیوزلند ( ۱۹۷۲- ۱۹۸۹) فنلاند (  ۱۹۷۵  - ۱۹۸۷ ) سوئد  ( ۱۹۷۵ -۱۹۸۶  ) اسپانیا ( ۱۹۷۵   - ۱۹۹۲  ) آلمان    ( ۱۹۷۶ - ۱۹۸۴ ) مجارستان (  ۱۹۷۶ - ۱۹۸۳) هلند         (  ۱۹۷۶  - ۱۹۹۲  ) فرانسه       ( ۱۹۷۹   - ۱۹۹۰ ) ایرلند     ( ۱۹۷۹    - ۱۹۹۲   ) هنگ کنگ(۱۹۸۳  - ۱۹۹۶) انگلستان  ( ۱۹۸۳ - ۱۹۹۱ ) آمریکا  (۱۹۸۴  - ۱۹۸۴  ) ایتالیا   ( ۱۹۸۹  - ۱۹۹۰  ) چک   ( ۱۹۹۰    - ۱۹۹۰ ) اتحادیه اروپا ( ۱۹۹۳  - ۱۹۹۳) تایلند          (  ۱۹۹۶  - ۲۰۰۹ ) آفریقای جنوبی( ۱۹۹۶ - ۱۹۹۶  ) برزیل       ( ۱۹۹۷  - ۱۹۹۷   )

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

  • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
  • 09121023286

موقعیت ما


Warning: file_get_contents(https://maps.google.com/maps/api/geocode/json?address=جردن&sensor=false) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/tehran67/public_html/wp-content/plugins/tmm_content_composer/views/shortcodes/default/google_map.php on line 20

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت