Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

  • 09121023286

نکاتی که باید در خصوص سوختگیری و نوع مصرف سوخت خودرو بدانید

نکاتی که باید در خصوص سوختگیری و نوع مصرف سوخت خودرو بدانید امروزه با توجه به افزایش قیمت هزینه های خودرو، بیشتر افراد ترجیح می دهند که به جای خرید خودرویی که قرار است تا فقط چند روز در سال استفاده کنند، آن را اجاره کنند. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که قرارهای کاری مهمی دارید و قصد دارید تا با خودرو مدل بالا به سرقرار بروید، مراسم عروسی دارید و میخواهید یک شب را خاص بگذرانید، برای تفریح می خواهید با خودرو بالا در سطح شهر تردد کنید و غیره و از طرفی دیگر، قصد هزینه کردن زیادی را ندارید، ما به شما اجاره خودرو را پیشنهاد می کنیم. اما این را در نظر داشته باشید که اجاره خودرو نیازمند رعایت قوانین و نکات زیادی است که هر اجاره کننده باید به کاملا مطلع باشد. یکی از این نکات، سوختگیری و نوع مصرف بنزین اتومبیل ها است. متاسفانه بسیاری از افراد فکر می کنند، از آنجا که اتومبیل مدل بالا کرایه کردند پس حتما سوخت متفاوتی و خاصی هم باید بزنند، در صورتی که اینطوری نیست. ما دو نوع بنزین بیشتر نداریم: بنزین معمولی و سوپر که بنزین سوپر از نوع کیفیت بهتر از معمولی است و البته کمی گرانتر. بیشتر افرادی که ماشین های مدل بالا دارند یا آن را اجاره کرده اند، ترجیح می دهند که از بنزین سوپر برای سوختگیری استفاده کنند. البته در حالت کلی هم ما توصیه می کنیم، البته نه به صورت مداوم، از بنزین سوپر برای سوختگیری استفاده کنید. اما مساله بنزین و سوختگیری به همینجا ختم نمی شود. نکاتی هم وجود دارد که شما به عنوان اجاره خودرو حتما باید از آن ها مطلع باشید. اما این نکات چیست؟
  • هر شرکتی برای میزان سوختی که در اتومبیل تحویل می دهد و بعد آن را از شما تحویل می گیرد، قوانینی دارد. حتما قبل از امضا قرار داد، به نکته میزان سوخت توجه کنید و اگر هم چیزی نوشته نشده بود، آن را از مسئول مربوطه بپرسید.
  • میزان سوختی تحویلی را با میزانی که در آمپر بنزین نشان داده میشود، بررسی کنید.
  • هر مدل ماشین، میزان مصرف سوخت متفاوتی دارد. این مهمترین نکته ای که است شما باید به آن توجه کنید. بعضی از اتومبیل ها در ترافیک، میزان مصرف سوخت بیشتری از نسبت به زمانی که حرکت می کنند، دارند. حتما میزان مصرف سوخت به ازای هر کیلومتر را از راننده بپرسید.
  • قبل از اجاره خودرو، پمپ بنزین های اطراف شرکت یا مکان های دیگر نزدیک محل کار و قرار خود را بررسی کنید تا در صورتی که نیاز به سوختگیری داشتید، سریعا اقدام کنید. راستش خیلی جالب نیست که با یک ماشین مدل بالا، کنار خیابان با یک دبه بایستید و تقاضا بنزین کنید.
  • میزان سوختی را که هر بار میزنید، یادداشت کنید تا در صورتی که با شرکت به مشکلی برخوردید، بتوانید آن را نشان دهید.
در آخر باز هم توصیه می کنیم، مهمترین مشکلی که اکثر افراد با شرکت ها با آن برمیخورند، همین مساله نوع بنزینی است که در ماشین تحویل می گیرند. بعضی از شرکت ها، استراتژی مخصوص به خود را دارند و حتما قبل از اقدام به اجاره خودرو این مساله را از مسئول شرکت بپرسید.

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

  • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
  • 09121023286

موقعیت ما

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت