Sign In

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری

ثبت نام

  • 09121023286

۵ دلیل برای رانندگی آرام تر

۵ دلیل برای رانندگی آرام تر شما جز آن دسته افرادی هستید که آرام رانندگی می کنید و همیشه سروصدای بقیه را در میاورید و در واقع باید غرغر آن ها را تحمل کنید؟ البته آن شخصی که همیشه آرام رانندگی می کند، به هیچ وجه به صحبت های دیگران نیز گوش نمی کند و تا آخر کار خود را انجام می دهد. ولی باید بدانید که آرام رانندگی کردن هم حدی دارد و قوانینی هم در خصوص اینکه اگر کسی تا حدی آرام رانندگی کند که باعث ترافیک شود، پلیس این اجازه را دارد که جلوی راه آن را بگیرد تا اجازه دهد ترافیک پشت سراو باز شود. اما خب بحث ما این مساله نیست. اینکه وقتی آرام رانندگی می کنید و احترام قوانین را دارید، خیلی خوب است اما باید برای کار خود یک توجیهی داشته باشید تا بقیه این گمان را نکنند که شما آدم ترسویی هستید. اگر همه افراد واقعا آرام برانند و قوانین را رعایت کنند، نه تنها تصادفی نداریم بلکه هیچ ترافیک سنگینی هم به خاطر پیچ هایی خطرناکی بعضی از رانندگان می کنند هم به وجود نخواهد آمد. در ادامه میخواهیم بیان کنیم که چرا شما به عنوان راننده واقعا باید آرام برانید؟ چرا پلیس این همه تاکید بر آرام راندن دارد؟ این مساله هنگامی که قصد اجاره خودرو را داشته باشید، اهمیت دوچندان پیدا می کند. این نکته را بهتر است بدانید، سرعت های مجازی که در اتوبان و جاده ها نصب کرده اند، کاملا سرعت استاندارد است و با تخطی از این سرعت ها، اولین کسی که آسیب می بیند، خود شما هستید و حتی ممکن است که به دیگران هم که هیچ گناهی ندارند، آسیب برسانید و خدای نکرده باعث مرگ شوید. پس خیلی مهم است که وقتی کسی از شما پرسید که چرا اینقدر آرام رانندگی می کنید، به او جواب های منطقی بدهید. شاید بعضی از این دلایل علمی نباشد اما برای خود دارای اهمیتی می باشند، مخصوصا برای کسی که برای زندگی ارزش قائل است.

دلایل آرام رانندگی کردن

صرفه جویی در مصرف سوخت بهترین راه برای صرفه جویی در مصرف سوخت کاهش سرعت در رانندگی است.با رانندگی ارامتر میتوانیم هزینه سوخت را کاهش داد‌. حفظ زندگی رانندگی سریع میتواند جان خود و اطرافیانتان را به خطر بیاندازد.وقتی سرعت شما خیلی بالا باشد شما زمان کمتری برای پاسخ دادن به اتفاقاتی که در مسیردرخ میدهد و از طرفی با ارام راندن جان خود و سایرین (دوچرخه سواران٬ دونده ها٬ بچه هایی ) که در مسیر هستند حفظ خواهند شد. حفظ زمان( وقت) ممکن است در ابتدا فکر کنید که با شتاب راندن سبب صرفه جویی در وقت شما  میشود ولی  این زمانی که شما حفظ میکنید در مقایسه با حوادثی که  که ممکن است رانندگی و در نتیجه صرف وقت جهت حل مشکلاتی بعدی میگذارید زمان قابل توجهی نیست. حفظ و صرفه جویی در سلامت خود سه دلیل فوق متغیرهای مهمی هستند اما یکی از مهمترین دلایل ارامتر راندن کاهش استرس را میتوان نام برد.بخش مهمی که میتواند سبب مشکلات دیگر شود. ساده زندگی کردن علاوه بر همه عوامل گفته شده (کاهش استرس  حفظ جان و...) زندگی سفریست کوتاه از ان لذت ببرید.چرا باید عجله کرد.

درباره نویسنده

درباره ما

تهران کار رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس و غیره با راننده و بدون راننده در محل مورد نظر شما می باشد.اجاره خودرو ها می تواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و یا حتی سالیانه باشد. این موسسه با ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد.

تماس با ما

  • جردن -خیابان سرو- پلاک 47
  • 09121023286

موقعیت ما


Warning: file_get_contents(https://maps.google.com/maps/api/geocode/json?address=جردن&sensor=false) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/tehran67/public_html/wp-content/plugins/tmm_content_composer/views/shortcodes/default/google_map.php on line 20

کله حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به سایت تهران رنت کار است. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد. .

ترجمه شده توسط پی سی تمپلیت